Hakkımızda

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinin bulunduğu Uludağ Bölgesinde elektrik dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ ve Uludağ Perakende Elektrik Satış AŞ'nin tek hissedarı olan Uludağ Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş. 14/07/2010 tarihinde çalışma hayatına başlamıştır. Enerji sektöründe öncü olma, verimli, kaliteli ve hızlı çalışma anlayışı, Uludağ Enerji Dağıtım ve Perakende'nin gelecek misyonu için en önemli yapı taşlarıdır. Kuruluş amacı, enerji sektörüne hizmet vermek olan Uludağ Enerji, alanında gerçekleştirdiği çalışmalar, kendine olan özgüven duygusu ve gelişimi prensip alan alt yapısı ile sektörün lideri olmayı başarmıştır.

Endeks-Okuma, Kesme-Açma, Arıza Bakım Onarım, Bakım Onarım, Sayaç Değiştirme, Çağrı Merkezi, Teknoloji ve Kalifiye Personel Sağlama hizmetlerinde faaliyet gösteren Uludağ Enerji her geçen gün büyüyen yetkin organizasyonu ile başarı yolculuğunu sürdürmektedir.

UEDAž Uludağ Elektrik
Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration