Endeks Okuma Hizmeti

Endeks Okuma Hizmeti

Sözleşme ile belirlenmiş Şirketin hizmet bölgesi sınırları içerisinde yer alan, coğrafi konumlarına göre ayrılmış, ihale dokümanında belirtilmiş tüm müşterilerin (AG-OG) iki farklı ana iş kaleminde el terminali ile yerinde sayaç tespitinin yapılması, tespit edilen endekslerin el terminaline kaydedilip Şirket sistemlerine çevrimiçi aktarılması ve buna bağlı tali hizmetlerin yapılması işlerini içerir.

Kesme Açma Hizmeti

Kesme Açma Hizmeti

Sözleşme ile belirlenmiş Şirketin hizmet bölgesi sınırları içerisinde yer alan, coğrafi konumlarına göre ayrılmış, ihale dokümanında belirtilmiş tüm müşterilerin EPDK tarafından belirlenmiş ilgili yönetmelik hükümlerine göre zamanında ödenmeyen borçları bulunan müşteriler ile Perakende satış sözleşmesinin ilgili hükümleri uyarınca Müşterilere el terminali ile 2.İhbarname bildirimi bırakılması, enerjilerinin kesilmesi, açılması ve buna bağlı tali hizmetlerin yapılması işlerini içerir.

Sayaç Değişim Hizmeti

Sayaç Değişim Hizmeti

Sözleşme ile belirlenmiş Şirketin hizmet bölgesi sınırları içerisinde yer alan, coğrafi konumlarına göre ayrılmış, ihale dokümanında belirtilmiş tüm müşterilerin el terminali ile periyodik bakım, Yeni bağlantı ve arızalı sayaç değişim işlerini içerir.

Çağrı Merkezi Servisi

Çağrı Merkezi Servisi

Hizmet alımı yaptığımız firmaya ait olan hizmetleri yürütürken sorunların hemen çözümünü ve abonelere daha iyi hizmet vermek amacı ile kendi bünyemizde kurduğumuz çağrı servisidir.

Arıza Bakım Onarım Hizmeti

Arıza Bakım Onarım Hizmeti

Dağıtım şirketlerine ait olan hatlar ve elektrik şebekelerindeki arızaların onarımı ve bakımının yerine getirmek amacıyla hizmet veren birimimiz.

Yapı Bağlantı Hizmetleri

Yapı Bağlantı Hizmetleri

Bir elektrik terimi olarak yapı bağlantı (İrtibat Rakordman) hattı, enerjinin son kullanıcıya götürmek amacıyla, dağıtım şebekesinden başlanıp tesis edilip, yapı bağlantı kutusunda biten hatlardır.

Yatırım Hizmetleri

Yatırım Hizmetleri

Elektrik şebeke ve alt yapı yenileme hizmetlerimiz.

Teknoloji

Teknoloji

Teknoloji insanların ihtiyaç ve isteklerini karşılamak üzere hedefe ulaşmak için kullanılan çevreyi geliştiren, değiştiren ve hatta dönüştüren bilgi, beceri, yöntem ve süreçlerinin dijital ortamda geliştirilmesidir.

UEDAž Uludağ Elektrik
Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration